Nuk rihapen hetimet për Fatmir Mediun për Gërdecin, SPAK: Vendimi i GJKKO-së i pabazuar në ligj, do e ankimojmë

GJKKO vendosi ditën e sotme që të mos rihapte hetimet për Fatmir Mediun, për dosjen e Gërdecit dhe një vendim i tillë është cilësuar nga SPAK si i pabazuar në ligj. Në reagimin e tyre , SPAK njofton se do ta ankimojnë.


Lajmi kryesor:

Dosja Gërdeci/ GJKKO nuk rihap hetimin për Fatmir Mediun: Asgjë s'e pengonte prokurorinë të hetonte, vepra është parashkruar! SPAK: Do e ankimojmë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Kriza e rezultateve, Barcelona shkarkon trajnerin Koeman