Nusja e Berishës, blogerja Armina Mevlani ndan me fansat ‘hallin e madh’ që e ka zënë: Më dhëmb shpina, do doja ta kisha më të vogël

Armina Mevlani

Nusja e Sali Berishës, Armina Mevlani, ka një hall “të madh”! 

Në një sërë pyetjesh të drejtuara nga ndjekësit ku ajo ka zakon t’i përgjigjet, blogerja tregoi lidhur me një hall “të madh” i cili e pengon atë në përditshmëri...gjoksi.

Armina tha se nëse do të kishte mundësi të ndryshonte diçka te vetme në trupin e saj ajo do të ishte 'mjekra e dyfishtë' siç e quan ajo dhe gjoksi, të cilin do të dëshironte ta kishte më të vogël pasi i dhëmb shpina prej tij.

Njëri prej ndjekësve e pyet: E dimë qe e do veten siç je (e bukur), por çfarë është e vetmja gjë që do doje të mos e kishe ose do doje ta ndryshoje?

Përgjigja e Arminës: Do doja mos kisha mjekër të dyfishtë dhe të kisha gjoks pak më të vogël, sepse shpina më dhemb shumë, po më vret.

J.GJ./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento

Komente

 • Paul: 10/09/2021 06:02

  Riparo surratin KARMINA se vetem maloku I tropojes te afrohet...e ke si kale. ..

  Përgjigju
 • Nik: 02/09/2021 06:46

  Je ne vete? Ne per ate gjoks po t'i shikojme gjithe fotot, ti do ta zvogelosh? Nuk ta var me as Zeni po e bere te vogel.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

2 vrasjet e bujshme me 4 viktima në Durrës, pezullohen hetimet për 1 vit për Talo Çelën e Nuredin Dumanin! SPAK: Gjejini ku fshihen! Në gjykim 4 anëtarët e tjerë të grupit