"Në izolim dhe pa Aulonën", Fatma Haxhialiu: Duart po më kullojnë gjak, por jam optimiste (VIDEO)

Fatma Haxhialiu duket se po i shijon ditët e vetëkarantinimit pa Aulona Mustën. 

Në një videomesazh ajo thotë se pavarësisht këtyre ditëve të vështira duhet të jemi optimistë, pasi kemi kohë të bëjmë gjithçka duam. 

Me shaka ajo ju tregon edhe si do ishin ditët e izolimit në një shtëpi me Aulonën.


Lajmi kryesor:

Nga tingujt e muzikës te eksperimentet në kushtet e shtëpisë kundër koronavirus/ Artistët mesazhe nga vetëkarantinimi (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kafsha: 19/03/2020 15:26

  Plera thashethemexhesha.

  Përgjigju
 • Mirditor: 19/03/2020 09:33

  fara RRUSHI E JO FARA RUSHI E KENI PER TURP ME FOLSH SHQIP? O ZOT I MADH

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Manchester City pëson humbjen e parë dhe sheh t'i 'dridhet' kreu, United s'e njeh më turpin në Premier League! Fitojnë Arsenal dhe Newcastle

GOLAT/ Manchester City pëson humbjen e parë dhe sheh t'i 'dridhet' kreu, United s'e njeh më turpin në Premier League! Fitojnë Arsenal dhe Newcastle