Nënë e një djali, 'drejtoresha e tatimeve' rrëfen se ku është njohur me bashkëshortin

Nënë e një djali, 'drejtoresha e tatimeve' rrëfen se ku është njohur me bashkëshortin

Aktorja, Delinda Disha me djalin dhe bashkëshortin

Me siguri e njihni nga rolet e saj në spektakli “Portokalli”, në pjesët me çiftin e lumtur dhe me drejtoreshën e tatimeve, ku imiton, Briseda Shehajn. Mirëpo aktorja mjaft e dashur për publikun, Delinda Disha është e martuar prej vitesh dhe është nënë e një djali.

Si të gjithë të tjerët edhe Disha ka vendosur t’u përgjigjet disa pyetjeve të ndjekësve të saj. Njëri prej tyre e ka pyetur se ku e ka njohur bashkëshortin.

“Në Akademinë e Arteve, në një shfaqje,”- është përgjigjur aktorja. Më tej ajo ka treguar se është e dashuruar dhe shumë e lumtur me jetën e saj.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Merr flakë makina e parkuar në një qendër tregtare të rruga e Elbasanit (VIDEO)

Tiranë/ Merr flakë makina e parkuar në një qendër tregtare të rruga e Elbasanit (VIDEO)