Olta dhe Luizi 'thurin' plane, dëshirojnë të largojnë këngëtaren nga Big Brother Vip

Olta dhe Luizi 'thurin' plane, dëshirojnë të largojnë këngëtaren nga Big Brother Vip

Olta Gixhari, Luiz Ejlli

Loja e “Big Brother Vip” mund të bëhet interesante pasi kjo që ka ndodhur tani brenda shtëpisë nuk ka ndodhur gjatë gjithë muajit. Luizi dhe Olta “thurin” plane së bashku se kë banorë do largojnë nga shtëpia, kjo pasi Olta Gixhari u qetësuar nga mëngjesi.

Së bashku me Ejlli ata kanë parë nga Valbona duke u shprehur: Kësaj duhet t’i bijmë. Sigurisht në kontekstin e lojës në mënyrë që të jetë më aktive Mëngjesin e sotëm Olta Gixhari një ndër banoret aktive në shtëpi, është zgjuar e mërzitur aq sa ka shpërthyer në lot. Aktorja u shpreh se ishte e mbushur nga spektakli i mbrëmshëm, për ato çfarë i tha Arbana dhe Zhaku, aq sa mendoi edhe largimin nga shtëpia. Arbana dhe Zhaku i thanë se ka dalë nga vetja dhe sipas Oltës po mbronin Efin dhe po denigronin imazhin e saj. Kujtojmë që duke zbuluar sërish edhe arsyen e gjendjes së saj të mëngjesit, Olta u shpreh se e kishin prekur fjalët që i janë thënë mbrëmë gjatë spektaklit, veçanërisht nga Zhaklin Lekatari.

“Nuk kam dalë asnjëherë nga vetja, siç tha Zhaklina. Nuk kam dal fare, s’më keni parë fare, as nuk keni për të më parë këtu. As nuk kam sharë, as nuk kam bërtitur. Pse për të ngritur Efin, duhet të më ulin mua? Pse më vë gjëra që unë nuk i kam? Kjo më shqetëson mua, nuk e duroj dot!”- tha Olta duke ulëritur.

 

F.D/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët