Olta Gixhari takon Jorin pas daljes nga Big Brother, kujt i thanë:Ec te shpia tani merre valixhen

Olta Gixhari takon Jorin pas daljes nga Big Brother, kujt i thanë:Ec te shpia tani merre valixhen

Jori Delli dhe Olta Gixhari

Modelja shqiptare, Jori Delli ishte e eliminuara e radhës nga shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe menjëherë pas daljes ajo ka takuar Olta Gixharin dhe kanë ndarë për fansat disa video.

Menjëherë pas daljes, Jori ka realizuar një takim me ish-banoren, aktoren Olta Gixhari, me të cilën kishte raporte të mira brenda shtëpisë.

Dy vajzat madje realizon një rubrikë argëtuese së bashku me titullin ‘surrati i bukur’ që ato tashmë po planifikojnë ta realizojnë edhe jashtë shtëpisë së famshme.

Si Jori ashtu edhe Olta kanë bërë postimi në rrjetet sociale përkatëse me njëra-tjetrën duke paralajmëruar projektin.

Ndërkohë, Jori ka bërë edhe një video me Oltën nën ritmin e këngës së Noizyt me Varrosin dhe MC Kreshën “16 Bars”, ku sic duket nw video këndonin kwto reshta nga teksti i këngës:

Oh sa bukur pa shikoje top listen

Ec te shpia tani merre valixhen

Thelle n'det thirrem kapiten

E lshoj karrigen po asnjoni sun e zen

Çfarë kanë dashur vallë të thonë vajzat përmes kësaj kënge?

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellin dy ish-banoret pas përfundimit të eksperiencës së tyre në formatin e Big Brother VIP Albania.

 

M.T/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ben: 29/04/2023 15:53

    Plasi lezbimismi ndermjet ketyne.Te dyja jane biseksuale.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Shqiptarët 'biznes familjar' me drogë në Selanik, arrestohen 7 persona! Sekuestrohen 585 kg kokainë, paketimi me simbole naziste! Drejtohej nga një çift bashkëshortësh

Shqiptarët 'biznes familjar' me drogë në Selanik, arrestohen 7 persona! Sekuestrohen 585 kg kokainë, paketimi me simbole naziste! Drejtohej nga një çift bashkëshortësh