Operacioni masiv anti-kanabis në Krujë, ja kush janë 16 të arrestuarit

Gazetari i Report Tv Sokol Dema ka siguruar emrat e të 16 të arrestuarve në operacionin masiv anti-kanabis të zhvilluar në zonën e Krujës. Të arrestuarit janë Asllan Deliu, Marsel Loci, Eldi Kaceli, Indrit Kullaj, Dashamire Deliu, Musait Vathi, Xhavit Kullaj, Dashamir Kullaj, Ferit Kullaj, Erlind Almeta, Fetije Kullaj,  Refik Deliu ,  Erjon Deliu , Flamur Halili, Ervin Perlica dhe Sokol Kullaj.


Lajmi kryesor:

Operacioni masiv anti-kanabis në Krujë, 16 të arrestuar, në kërkim 24 persona! Asgjësohen 20 mijë bimë narkotike! Sekuestrohet një laborator droge (VIDEO)


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Lufta e ndezur deri edhe fizike për logon dhe selinë blu! Kush është ‘pronari’ i vërtetë i PD