Operacioni 'VOL-VO 4', pushohen hetimet edhe për ish-deputetin Arben Ndoka

1617267804_arbenndoka770x433.png

Shfryhet thuajse tërësisht çështja e famshme 'VOL-VO 4'. Ditën e sotme është pushuar çështja nga Gjykata e Lezhës edhe për ish-deputetin Arben Ndoka, i cili akuzohej për tjetërsim pronash në Shëngjin dhe te Rana e Hedhun. Mësohet se pushimi i çështjes për Arben Ndokën për shkak se Prokuroria nuk pati fakte për akuzat.


Lajmi kryesor:

'Shfryhet 'VOL-VO 4", Prokuroria s'gjen prova, pushon çështjen për ish-deputetin e PS! Ndoka: Dirigjent i dosjeve 184 dhe 339 ato që duan të bëhen kryeministër


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Porosia e një pronari lokali për kamerieren e Tiranës: Kujdes, kur tifozët italianë pijnë të ‘fusin duart’! Shkrimi në prestigjiozen ‘La Republica’