Pagoi 2 mijë euro për t’u punësuar në Ministrinë e Brendshme , avokatja ndihet keq gjatë seancës gjyqësore, përfundon në spital

Gjykata e Posaçme pritet të jap masat e sigurisë për ish zv.ministren e Bredshme, Rovena Voda, avokaten Florida Beu e cila pagoi 2 mijë euro për t’u punësuar në Ministrinë e Brendshme dhe avokates tjetër Majlinda Hasani.

Gjatë seancës duket se Florida Beu është ndjerë keq dhe ka përfunduar në spital, ku një ambulancë e ka çuara atë të marrë kujdesinë nevojshëm shëndetësor. Në gjykatë të pranishme në seancë vijojnë të jenë Rovena Voda dhe Majlinda Hasani.


Lajmi kryesor:

Mori 2 mijë euro për të punësuar avokaten në Ministrinë e Brendshme, GJKKO e lë në 'arrest shtëpie', Rovena Voda mohon akuzat: S'kam lidhje me këtë procedim


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

400 euro për person, arrestohet 4 trafikantë në Pogradec, po transportonin 7 emigrantë të paligjshëm