Pak ditë më parë u bë nënë, kryebashiakja e Prrenjasit publikon foton e vogëlushes dhe zbulon emrin e veçantë

Pak ditë më parë u bë nënë, kryebashiakja e Prrenjasit publikon foton e vogëlushes dhe zbulon emrin e veçantë

Kryebashkiakja e Prrenjasit Miranda Rira u bë nën për herë të dytë vetëm pak ditë më parë. Miranda ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për vogëlushen e saj me postimin e bërë së fundmi në rrjetet sociale. Rira ka zbuluar dhe emrin e vajzës së dytë të porsaardhur në jetë. Ajo ka zgjedhur ta pagëzojë me nëj emër mjaft të veçantë, Gaia.

'E bekuar nga Perendia, me nje princeshe tjeter????❤️❤️'! E quajtem GAIA, sipas perendeshes se tokes??. Ajo erdhi fshehurazi, si nje rreze dielli dhe na mbushi zemrat dhe jeten tone, me paqe dhe miresi, ne ditet e zhurmshme te Marsit! Falemnderit miqte e mi, te aferm, te njohur, qytetare te Prrenjasit per urimet tuaja dhe ndjese qe s’kam arritur t’ju pergjigjem! Uroj me te mirat per secilin prej jush dhe ju perqafoj fort!', shkruan Rira krah fotos së ëmbël të vogëlushes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën