POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pak muaj para se të bëhen prindër, Almeda dhe Tolga blejnë vilën luksoze në Stamboll

Moderatorja Almeda Abazi dhe aktori Tolgahan Sayisman

Vetëm pak muaj para se të bëhen prindër për herë të parë dyshja e njohur shqiptaro-turke po bëjnë përgatitjet e duhura. Moderatorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman kanë blerë një vilë suprluksoze në qytetin e Stambollit.

Mediat turke shkruajnë se vila eblerë ndodhet në zonën e quajtur Çekmekoy në Stamboll. Ajo është një shtëpi 4 katëshe dhe mësohet s eka kushtuar plot 4.5 milionë lira turke. Vila është mjaft komode dhe ka një kopësht të madh dhe një pishinë që dyshja e njohur mudnta shfrytëzojë edhe gjatë dimrit.

Moderatorja dhe aktori janë në kërkim të një personi që do tyë përkujdeset për shtëpinë dhe gjithashtu për një dado që do ta ndihmojë Almedën të kudjeset për djalin që do të vijë në jetë.

Almeda dhe Tolga në vilën e re

fl.mi.
Komento