FOTO/ Babai i Naim Murselit shihet me dy nipërit që mbetën pa nënë

FOTO/ Babai i Naim Murselit shihet me dy nipërit që mbetën pa nënë

Babai i Naim Murselit, Shaban Murseli, është parë sot në Prishtinë me dy fëmijët e mitur të djalit të tij dhe dhe të së ndjerës Liridona.

Në fotot e publikuara nga mediat në Kosovë shihet Shaban Murseli shihet me një fëmijët.

Në një prononcim ai ka thënë se bashkë më fëmijët ishin në Ambasadën suedeze në Prishtinë.


Lajmi kryesor:

Bashkëshorti pagoi 30 mijë euro për vrasjen, qytetarët protestë në Prishtinë për Liridona Murselin: Nuk ka paqe pa sigurinë e grave


Ora 16:17
Pamje ekskluzive, babai i Naim Murselit shihet me dy nipërit që mbetën pa nënë
 • K.M/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?  ×

  Lajmi i fundit

  Osmani: Tani më shumë se kurrë na duhet uniteti për çështjet e interesit kombëtar

  Osmani: Tani më shumë se kurrë na duhet uniteti për çështjet e interesit kombëtar