Pamje emocionuese, macja shpëton fëmijën

 

Dashuria e kafshëve për fëmijët duket të jetë më të vërtet e pashembullt dhe kjo tregohet në një video ku një mace e vogël përpiqet ta ndalojë një fëmijë të mos ngjitet mbi kangjellat e  ballkonit. Videoja është xhiruar në një shtëpi në qytetin kolumbian të Bucaramanga dhe  për të parandaluar ngjitjen e foshnjës mbi kangjella, macja butësisht e gjuan atë me putra në duar. Videoja është  bërë virale në të gjitha mediat sociale edhe pse fëmija nuk ishte në të vërtetë në rrezik.

S.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord nëse Shqipëria përdor edhe vaksinat ruse e kineze përveç vaksinave perëndimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Skandalet e Vojo Bregut/ Toka kompanisë që e konsultonte vjehrri