Pamje nga atentati i sotëm në Hotel 'Voloreka' në Tushemisht

Pamje nga atentati i sotëm në Hotel 'Voloreka' në Tushemisht

1596878968_tushemisht.jpg

Pamje nga atentati i sotëm

Report TV siguron foto nga atentati i sotëm në Hotel "Voloreka"  në Tushemisht, ku u qëllua me breshëri plumbash ndaj dhomës së djalit të pronarit të hotelit Jetmir Muçllari dhe 6 makinave luksoze që ishin parkuar në hotel.


Lajmi kryesor:

2 atentate në 7 ditë ndaj pronarit të 'Volorekës', shënjestra ishte djali i Jetmir Muçollarit/ 'I denoncova me emra, por u përkrahën nga policia' (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Shpërthimi në Lushnjë, Spiropali: Ngushëllime familjes Hoxha, shërim të shpejtë të plagosurve

Shpërthimi në Lushnjë, Spiropali: Ngushëllime familjes Hoxha, shërim të shpejtë të plagosurve