Rama publikon pamje nga liqeni i Marinës në Belsh: Pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit (FOTO)

Rama publikon pamje nga liqeni i Marinës në Belsh: Pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit (FOTO)

Pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh

Hapësira e liqenit të Marinës në Belsh është kthyer në një zonë turistike. Ajo është mjaft e frekuentuar nga vizitorët pas investimit dhe ndërtimit të shtëpive prej druri.

Me disa pamje fantastike pranë kësaj pike turistike te liqeni i Marinës, kryeministri Edi Rama ka uruar mirëmëngjes.

Ndërsa ka shpërndarë fotot, Rama thekson se kjo është pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Begaj e priti në takim për zgjedhjet vendore, Bylykbashi në ‘Kontrast’: Isha në cilësinë e nënkryetarit të PD-së, Presidenti njohu vendimin e gjykatës

Begaj e priti në takim për zgjedhjet vendore, Bylykbashi në ‘Kontrast’: Isha në cilësinë e nënkryetarit të PD-së, Presidenti njohu vendimin e gjykatës