Pamje të rënda/ Siriani ‘masakron’ me dhëmbë bashkëatdhetarin në mes të Tiranës

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmë në Tiranë, ky dy sirianë gjatë një sherri kanë kafshuar njëri tjetrin me dhëmbë deri në gjakosje.

Ka qenë një qytetar ai që ka filmuar nga makina të dy personat, të cilët shihen të kacafytur me njëri tjetrin në rrugë.

Njëri prej tyre e ka ulur në tokë tjetrin dhe e ka shtrënguar fort duke e kafshuar dhe masakruar me dhëmbë.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë në bulevardin “Bajram Curri”. Fillimisht mbrëmë u raportua se siriani H. H., 21 vjeç, është konfliktuar me sende të forta me bashkatdhetarin e tij rreth moshës 23-vjeç. Por në fakt nga videoja shihet se nuk kemi pasur të bëjmë me sherr me thika, por me një akt kanibalësh.

Arsyet e kësaj përplasje mes tyre nuk dihen, por autoritetet duhet të reagojnë menjëherë në lidhje me rastin, pasi agresori mund të përbëjë rrezik edhe për persona të tjerë.

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Elton: 19/03/2021 21:09

    Dale BBC se ësht vetëm fillimi sja kan nisur bombave akoma

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

Lorenc Vangjeli: Në PD do të humbasë edhe fitimtari