Pamjet, ja si tentoi të vetëdigjej me benzinë një person në ceremoninë e Fitër Bajramit në Tiranë

Report Tv ka siguruar pamjet e incidentit të ndodhur  mëngjesin e sotëm në sheshin 'Skënderbej', ku një person ka tentuar të vetëdigjet në ceremoninë e faljes së namazit së Fitër Bajramit nga besimtarët myslimanë.


Lajmi kryesor:

'S'ka Zot', incident në ceremoninë e faljes së Namazit nga myslimanët, një 40-vjeçar tentoi të vetëdigjej me benzinë në ditën e Fitër Bajramit (VIDEO)


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë