Panik dhe frikë për udhëtarët, avioni lëkundet në ajër, bën ulje të rrezikshme (VIDEO)

Ulja e një avioni të American Airlines, ndërsa fryn një ere e fortë, në aeroportin Heathrow të Londrës, është tmerruese. 

Avioni lëkundet rrezikshëm nga njëra anë në tjetrën, ndërsa bën ulje të rrezikshme.

Stuhitë e fuqishme të erës u shkaktuan nga stuhia «Gerrit».

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Tirana përfshihet nga reshje të dendura shiu dhe breshëri

Tirana përfshihet nga reshje të dendura shiu dhe breshëri