Panik në fluturim! Kabina e avionit e mbushur me tym pasagjerët të frikësuar! VIDEO nga momentet e tmerrit

Panik në fluturim! Kabina e avionit e mbushur me tym pasagjerët të frikësuar! VIDEO nga momentet e tmerrit

Për të gjithë ata që ishin në fluturimin 2846 të Delta, udhëtimi nuk ka qenë aspak i këndshëm! Kabina është mbushur me tym duke shkaktuar frikë e panik në avion.

DailyMail sjell video brenda avioni të filluar nga një prej pasagjerëve, teksa është dashur ndërhyrja e stjuardesave për të qetësuar pasagjerët.

Për shkak të incidentit, avioni bëri një ulje emergjente në Albuquerque, New Mexico dhe nuk pati asnjë të lënduar.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës