'Paqe' në supersfidën Kukësi-Tirana, por verilindorët 'qajnë' golin e anuluar

Supersfida e javës së 10 të Superligës mes Kukësit dhe Tiranës është mbyllur me shifrat e bardha 0-0. Në këtë 90 minutësh më së shumit mbizotëroi frika për të mos humbur pavarësisht se Kukësi e kërkoi më shumë portën. Për t’u veçuar ishte vetëm një gol i anulluar për verëlindorët për pozicion jashtë loje.

Pas 10 javësh kampionat Kukësi renditet në vendin e dytë me 17 pikë, 5 më pak se Vllaznia kryesuese.

Ne.k./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Nartë, kreybashkiaku Leli: Flakët nën kontroll, e qëllimshme