POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Para 25 vitesh, nuk do ta besoni si dukej Jonida Maliqi (FOTO)

Jonida Maliqi është këngëtarja që do të përfaqësojë Shëqipërinë në Festivalin Europian në Izrael me këngën ‘Ktheju Tokës’. Prej vites ajo është pjesë e skenave shqiptare. Jonida është bërë nostalgjike dhe ka treguar se si dukej 25 vite më parë kur ishte vetëm 11 vjeçe dhe këndonte në koncertet për fëmijë.

“1994, 25 vite më parë, vetëm 11-vjeç”, ka shkruar Jonida bashkangjitur videove të hershme të saj.


Me flokë të shkurtra këngëtarja nuk njihet. Jonida njihet dhe për stilin e saj të veçantë dhe shumë të guximshëm.

A.P./Shqiptarja.com
Komento