VIDEO/ Para hedhjes së shortit, legjenda e Holandës Sneijder, parashikon Shqipërinë si skuadrën ‘surprizë’ në Euro 2024

 

Legjenda e kombëtares Holandeze, Wesley Sneijder në prag të hedhjes së shortit për ndeshjet në grupe të Euro 2024, ka bërë parashikimet e tij mbi lojtarët më të mirë, skuadrën suprizë dhe skuadrën fituese të kampionatit.

Ai u shpreh se pret që skuadra suprizë në “Euro 2024” do jetë Shqipëria.

Më poshtë parashikimet e Sneijder:

Lojtari i ri më i mirë: Jude Bellingham

Skuadra surprizë: Shqipëria

Golashënuesi kryesor: Harry Kayne

Lojtari më i mirë: Kylian Mbappe

Ndeshja finale: Francë-Angli

Skuadra fituese e Euro 2024: Anglia


Lajmi kryesor:

Shorti i Euro 2024/ Zbulohen kundërshtarët, Shqipëria në ‘grupin e vdekjes’, përballë me 2 ish-kampione bote! Sylvinho: Do tregojmë forcën tonë


B.V/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ekzekutoi shqiptarin Edmond Mustafa në Mal të Zi, autori i krimit ‘kyç’ gojën në gjykatë, lihet në burg

Ekzekutoi shqiptarin Edmond Mustafa në Mal të Zi, autori i krimit ‘kyç’ gojën në gjykatë, lihet në burg