Paris Hilton shokon me deklaratën e saj: Më kanë droguar dhe dhunuar seksualisht në moshën 15 vjeçare

Paris Hilton shokon me deklaratën e saj: Më kanë droguar dhe dhunuar seksualisht në moshën 15 vjeçare

Paris Hilton

Milionerja Paris Hilton, ka rrëfyer gjatë një interviste për revistën ‘Glamour’ se në moshën 15-vjeçare është droguar dhe përdhunuar nga një burrë i moshuar në Kaliforni. Ajo ka treguar se së bashku me një grup miqsh takuan një grup burrash të moshuar në qendrën tregtare Westfield Century City, të cilët i ftuan në shtëpinë e tyre dhe u ofruan pije të gazuara me verë.

Ndonëse në atë moment ajo nuk pinte apo përdorte drogë, një nga burrat e detyroi të pinte, pas saj filloi të ndihej e trullosur.

Unë nuk e di se çfarë më vuri, mendoj se ishte drogë,” tha ajo. Hilton pretendon se asaj i kishin “vjedhur” fëmijërinë.

Në shkollën Provo Canyon në Utah, ku ajo studioi për rreth dy vite, Paris rrëfeu se u detyrua të merrte drogë dhe iu nënshtrua disa testeve gjinekologjike gjatë natës.

“Isha një vajzë e vogël. Ndjej sikur më vodhën fëmijërinë,” tha Hilton.

Kjo përvojë ndikoi në vendimin e saj, së bashku me atë të bashkëshortit të saj Carter Reum, për të patur djalin e tyre të porsalindur, Phoenix Barron Hilton Hilton Reum, përmes një nëne surrogate, raporton Pagesix.

Përveç kësaj, Hilton foli edhe për abortin e saj në të 20-at, për të cilin “nuk donte të fliste sepse kishte shumë turp rreth kësaj” në atë kohë. “Isha fëmijë dhe nuk isha gati për këtë”, tha ajo. Sipas të dhënave të zbuluara nga Organizata Botërore e Shëndetësisë , një në tre gra në mbarë botën ka pësuar dhunë seksuale ose fizike në një moment të jetës së saj.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës pranë shkollave (Video)

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës pranë shkollave (Video)