Pas 20 vitesh, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez lidhin më në fund kurorë

Të rrethuar nga miqtë dhe familjarë, në rezidencën e tij 8.9 mln dollarëshe në Georgia, Ben Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kurorëzuan një ceremony martesore mjaft elegante dhe emocionale Çifti i famshëm i njohur si ‘Bennifer’, i befasoi të gjithë  ndërsa Lopez kishte veshur një fustan të bardhë mahnitës, Ralph Lauren, ndërsa Affleck dukej “i mprehtë” me një smoking bardh e zi.

Ribashkimi i lumtur i çiftit vjen 20 vjet pasi ata u takuan për herë të parë dhe u fejuan, vetëm për të anuluar martesën e tyre në vjeshtën e vitit 2003, duke fajësuar vëmendjen e tepruar të medias. Çifti u ndoq në altar nga miqtë e ngushtë dhe familjarë, përfshirë fëmijët e tyre nga martesa të ndryshme.

Affleck-ut iu bashkuan tre fëmijët e tij nga martesa me Jennifer Garner, Violet, 16, Seraphina, 13 dhe Sam, 11. Dhe pranë JLO ishin binjakët e saj, Emme dhe Max, 14, që ajo ka me Marc Anthony.

1/11
SI.E./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ ‘Luanët qajnë’ apo ‘Të shpartalluar’! Titujt e mediave angleze pas humbjes në finale

Euro 2024/ ‘Luanët qajnë’ apo ‘Të shpartalluar’! Titujt e mediave angleze pas humbjes në finale