Pas abortit, Meghan Markle shfaqet me bark të rrumbullakosur

Meghan Markle dhe Princi Harry do bëhen prindër shumë shpejt!  E fotografuar me një pallto të hapur, aktorja tregon një bark të rrumbullakosur. Foto është publikuar nga revista rozë “Gente”.

Disa muaj më parë, Meghan rrëfeu se kishte humbur fëmijën e dytë pas një aborti dhe se kjo ngjarje kishte lënë gjurmë të thella tek ajo. Duket se çifti e ka kaluar këtë ngjarje të trishtë dhe janë sërish në pritje të ëmbël.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet sjellin bilanc 'lufte' këtë fillimvit, a duhet të konsiderohen si vrasje rrugore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pas betimit, Presidenti Biden dhe zëvendëspresidentja Harris marrin dhurata nga liderët e Kongresit amerikan