Pas Asamblesë së PS-së, Rama darkon me socialistët 'e preferuar'

Pas Asamblesë, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të darkojë me disa nga socialistët në një restorant në zonën e liqenit. Nga sa mund të shihet në foton që sjell Report Tv, në prani të tij është Ulsi Manja, Taulant Balla, Arben Pëllumbi dhe Blendi Klosi.


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?×

Lajmi i fundit

John

Pas 32 ditësh shënohet viktima e parë nga COVID, i pavaksinuar! 30 raste të reja në 24 orët e fundit, rritet numri i të shtruarve në spital