Pas lajmeve të divorcit, Inva Mula publikon foton e ëmbël me bashkëshortin (FOTO)

Pak ditë më parë u përfol në media se sopranoja Inva Mula i kishte dhënë fund martesës së saj 11 vjeçare me bashkëshortin e saj Ethem Ramadani.

Inva i ka hedhur poshtë këto zëra duke pohuar në emisionin “I ftuari” se: Unë për këtë lajm nuk jam pyetur fare. Madje, kam qenë me pushime dhe nuk e dija fare që kjo gjë kishte ndodhur. Isha e shkëputur edhe nga telefoni, por një mikesha ime po insistonte duke më telefonuar. Ajo ma dha lajmin, por unë e anashkalova, pasi po të kërkosh në Google gjen shpesh lajme për ndarjen time. Nuk e di kush e do një gjë të tillë, por nuk ka ndodhur akoma dhe për këtë e siguroj publikun. Unë e anashkalova, por nuk e dija që ky lajm kishte marrë një bujë kaq të madhe.

Ndërkohë për ta konfirmuar me 'zë e figurë' atë që tha në emision, sopranoja ka publikuar një foto krah bashkëshortin ku duken mjaft të lumtur. Fotoja është realizuar pas koncertit për Fondacionin Gjelosh Gjokaj, ka sqaruar krah postimit Inva.

 

 

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tërmeti i 26 Nëntorit, a keni besim se përgjegjësit do të ndëshkohen?

Komento