Pas ndarjes nga Pique, Shakira zhvendoset për të jetuar në Miami me dy djemtë e saj

Pas ndarjes nga Pique, Shakira zhvendoset për të jetuar në Miami me dy djemtë e saj

Shakira dhe Pique

Pas ndarjes nga Pique, Shakira zhvendoset për të jetuar në Miami me dy djemtë e saj

Ikona  e muzikës latine dha “lamtumirën” Barcelonës në një postim në Instagram, ku jetonte me dy djemtë e saj dhe futbollistin.

“Unë u vendosa në Barcelonë për t’u dhënë fëmijëve të mi stabilitet, të njëjtin gjë që tani po kërkojmë në një cep tjetër të botës së bashku me familjen time, miqtë dhe detin. Sot fillojmë një kapitull të ri në kërkim të lumturisë së tyre”, shkroi ajo.

Duke shprehur mirënjohjen e saj për ata që e mbështetën gjatë kohës së saj në Barcelonë, Shakira vazhdoi: “Faleminderit të gjithëve që qëndruan krah meje gjatë qëndrimit në Barcelonë, qytet në të cilin mësova se miqësia është më e gjatë se dashuria. Faleminderit të gjithëve atyre që më ndihmuan, më thanë lotët, më frymëzuan dhe më bënë të rritem. Faleminderit të gjithë fansave të mi spanjollë që më dhanë besnikërinë dhe dashurinë e tyre.”

Shakira do kthehet në Miami, Florida, me djemtë e saj Milan, 10 dhe Sasha, 8-vjeç.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi