Pas ndarjes, Olsi Bylyku martohet së shpejti? Aktori zbulon si qëndron e vërteta

Pas ndarjes, Olsi Bylyku martohet së shpejti? Aktori zbulon si qëndron e vërteta

Aktori Olsi Bylyku ka folur pas ceremonisë së martesës së Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Duke bërë batuta aktori pohoi se dhe ai do që së shpejti të martohet.

“Jam shumë i lumtur për të gjithë karrierën që ka ndërtuar, për familjen që I kanë mbajtur në balancë dhe në fund e finalizuan kaq bukur.

Gazetarja: Ti kur e ke radhën?

‘Shpresoj ta kem dhe unë sa më shpejt, por sot nuk u bë ajo hedhja e luleve... se mezi po e prisja me e kap. Do të luftoj që të kap lulet te dasma”, tha aktori.

Kujtojmë se aktori përflitet se i ka dhënë fund lidhjes së tij me Egli Takon.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vdekja e ish-Presidentit Napolitano, Veliaj mesazh në Librin e Ngushëllimeve: Mik dhe mbështetës i përhershëm i integrimit të Shqipërisë në BE

Vdekja e ish-Presidentit Napolitano, Veliaj mesazh në Librin e Ngushëllimeve: Mik dhe mbështetës i përhershëm i integrimit të Shqipërisë në BE