FOTO/ Princesha Kate Middelton rishfaqet për herë të parë, pas ndërhyrjes kirurgjikale

FOTO/ Princesha Kate Middelton rishfaqet për herë të parë, pas ndërhyrjes kirurgjikale

Kate Middelton

Pas rreth 3 muajsh pasi ju nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, paparacët kanë arritur që të kapin një foto të princeshës së Uellsit, Kate Middelton.

Revista e përjavshme “Chi” ka publikuar në rrjetet sociale foton e parë të Princeshës së Uellsit pas operacionit, në makinë me nënën e saj Carole, ku princesha duket se është shëruar.

Pamjet tregojnë se Kate nuk është në gjendje të rëndë shëndetësore apo edhe në koma, siç mendohej ditët e fundit. 

Kate Middleton iu nënshtrua një operacioni në janar dhe Buckingham Palace tha se rikuperimi i saj do të zgjasë deri në Pashkë.

2/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Itali/ Moti i keq në Veneto, breshëri zbardh rrugët në zonën e Vicenzës

Itali/ Moti i keq në Veneto, breshëri zbardh rrugët në zonën e Vicenzës