Pas PS, LSI dërgon në KQZ propozimet për anëtarët e KZAZ-ve

Pas PS, LSI dërgon në KQZ propozimet për anëtarët e KZAZ-ve

Pas PS-së, është LSI që ka dorëzuar në KQZ propozimet e saj për anëtarët e KZAZ-ve për zgjedhjet e pjesshme vendore në 6 bashki të vendit që do të zhvillohen më 6 mars. Megjithatë, LSI nuk ka dorëzuar ende kërkesën për t'u regjistruar në këto zgjedhje të pjesshme.

Kërkesa për listën e kandidatëve të LSI për anëtar të KZAZ-ve


Lajmi kryesor:

PS dhe PD regjistrohen në garën e 6 marsit! Basha i 'shuan shpresat' Berishës, çon në KQZ vërtetimin e Gjykatës që partinë e drejton ai


  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë