Pas samitit, Zelensky konsumon drekë në Tiranë! Masa të rrepta sigurie jashtë restorantit, ndalohet lëvizja edhe për qytetarët

 

Pas përfundimit të samitit për Ukrainën, presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky po konsumon drekën në një restorant të Tiranës.

Siç shihet edhe në fotot e siguruara nga Report Tv jashtë restorantit pranë kryeministrisë ku ndodhet Zelensky janë ndërmarrë masa tepër të rrepta sigurie, ku ndalohet lëvizja edhe për qytetarët.


Lajmi kryesor:

Zelensky në Tiranë, kërkon prodhimin e fishekëve e armëve në Shqipëri për të furnizuar Ukrainën, a hyn në lojë Poliçani?


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

U kap gjatë natës në Skrapar, kush është 27-vjeçari i arrestuar për shtëpi bari në Angli dhe i deportuar në Shqipëri në vitin 2023

U kap gjatë natës në Skrapar, kush është 27-vjeçari i arrestuar për shtëpi bari në Angli dhe i deportuar në Shqipëri në vitin 2023