Pas shpullës së Macron e pëson një tjetër politikan në Francë, i hedhin miell fytyrës gjatë deklaratës (VIDEOLAJM)

FRANCË- Jean-Luc Mélenchon, politikani francez, drejtues i partisë së majtë dhe kandidat për zgjedhjet presidenciale, ka përjetuar një moment të sikletshëm, kur gjatë protestave të organizuara në Paris, një protestues i hodhi miell në fytyrë.

Mélenchon po fliste me gazetarët në një demonstratë kundër të djathtës në Paris të shtunën, kur një protestues i hodhi miell. 

Kjo ngjarje vjen edhe pasi presidenti francez Macron u godit me shpullë dhe një 28-vjeçar u dënua me 4 muaj burg.

SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Po punonte për shuarjen e flakëve, asfiksohet ushtari i Forcave të Armatosura në fshatin Krinë të Gjirokastrës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital