Pasi konfirmuan romancën, Dua Lipa shfaqet me të dashurin e ri në Festivalin e Kanës

Pasi konfirmuan romancën, Dua Lipa shfaqet me të dashurin e ri në Festivalin e Kanës

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Romain Gavras dukeshin shumë të dashur teksa bënë debutimin e tyre të parë në tapetin e kuq në Festivalin e 76-të të Filmit në Kanë.

27 vjeçarja shqiptare, konfirmoi në mars se ishte në lidhje me regjisorin Romain, 41 vjeç, i cili është ish-i i Rita Orës. Çifti deri më tani e ka mbajtur marrëdhënien e tyre shumë private.

Dua ishte veshur me një fustan të zi nga Celine nga Hedi Slimane, i zbukuruar me disa prerje ovale, i cili ekspozonte format e këngëtares.

Romain Gavras, ka qenë dikur edhe i dashuri i Rita Orës.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Beogradi tha se Kosova nuk i lejoi të marrin pjesë në operacionin në Veri, EULEX-i përgënjeshtron Serbinë: Nuk jemi ndaluar

Beogradi tha se Kosova nuk i lejoi të marrin pjesë në operacionin në Veri, EULEX-i përgënjeshtron Serbinë: Nuk jemi ndaluar