Pastron Ersekën prej 10 vitesh, Lorenci rrëfen paragjykimet në 'Një nge Ne!' Sot në ora 20:00 në Report Tv

Pas kthimit nga emigracioni, ëndrra për të punuar me gurin iu ndërpre në mes.

Hodhi pas krahëve paragjykimet dhe prej 1 dekade punon si punonjës pastrimi në Ersekë.

“Më thanë ç'ne ti Lorenc të bësh këtë punë, nuk ia vura veshin”.

Të pathënat e një pune në sektorin e pastrimit dhe koha dedikuar pasionit

Ndiqni 24 orët e Lorenc Dhimitrit në 'Një nga Me"

Sonte ora 20:00 në Report Tv

S.G//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar