VIDEO/ Patrullim me helikopter në vendin ku bëhet pritja e liderëve të Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor

 

Për mbarëvajtjen e samtitit, ka edhe patrullime me helikopter në sheshin ‘Itali’ ku po bëhet pritja e liderëve të Bashkimit Europian nga kryeministri Edi Rama. Siç duket niveli i sigurisë është ndër më të lartët, duke qenë se ky është takimi më i rëndësishëm i mbajtur ndonjëherë në Tiranë, duke e shndërruar në kryeqytetin europian gjatë ditës së sotme. 


Lajmi kryesor:

PËRMBLEDHJE/ Çfarë ndodhi në Samit, Rama 2 orë pritje, s’mungojnë motivet tradicionale! TË GJITHA marrëveshjet e nënshkruara! BE: Ballkani Perëndimor, pjesë e jona


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri