Pedagogu i arrestuar për korrupsion, koordinator i LSI në Korçë! Foto me Metën dhe Kryemadhin

Pedagogu i arrestuar në Korçë është Kordinator i LSI Korçë. Ai ka foto ku shihet krah presidenti Ilir meta dhe përfaqësues të tjerë të kësaj force politike.


Lajmi kryesor:

Kush është pedagogu që merrte para në këmbim të provimeve, koordinatori i LSI në Korçë! Pranga dhe sekserit! U gjenden 300 euro dhe 50 mijë lekë! (EMRAT)


Ora 08:13
Pedagogu i arrestuar për korrupsion, foto me Metën dhe Kryemadhin, koordinator i LSI në Korçë!
1 / 7
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
7 / 7
B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Situata e COVID po rëndohet! Mendoni se duhen mbyllur disa aktivitete tregtare dhe të kufizohet me shumë lëvizja gjatë ditës?×

Lajmi i fundit

John

E vetme në garën për kreun e LSI/ Kryemadhi liston arsyet: Ku qëndron ndryshimi mes zgjedhjeve moniste të 30 qershorit! Pas 25 prillit sërish zgjedhje në parti