Pedagogu mesazh studentëve: Sot është koha të bëni ato që deri dje ishin planet tuaja! (VIDEO)

Pedagogu Erlis Çela ka dhënë gjithashtu një mesazh për studentët, të cilët në kushtet e karantinimit kanë ndërprërë tashmë prej 2 javësh mësimin në fakultete. 

Me anë te një video mesazhi, Çela thotë se tashmë është momenti që studentët të bëjnë gjërat që mungesa e kohës i ka kufizuar ti bëjnë. 


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?×

Lajmi i fundit

John

Presidenti Meta në Shkodër nderon me titull Zef Gjinin: Njeriu që e bën drurin të flasë (VIDEO)