Pelegrinazhi tek Kisha e Shna Ndout, krijon trafik prej 4 orësh në Laç

Pelegrinazhi tek Kisha e Shna Ndout krijon trafikun në Laç. Prej 4 orësh vijon radha e automjeteve nga autostrada deri në qytet. Shkak për këtë situatë është bërë dhe procesi i rindërtimit nga tërmeti në këtë qytet.

1623529429_Screenshot3.jpg

1623529470_Screenshot4.jpg

Pamje nga trafiku i krijuar


Lajmi kryesor:

Pas ritualit të 13 të martave, mijëra besimtarë do kalojnë natën në kishën e Laçit! Kremtohet Festa e Shna Ndout! Trafik i rënduar, besimtarët: S'bëhet fjalë të kthehemi pas


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

E quajti budalla, Kurti i përgjigjet ministrit serb: Ke qenë zëdhënës i partisë së gruas së Milloshevicit