Peqin-Ishte në kërkim se kërcënoi rojen e karburantit dhe i mori lekët, arrestohet 31-vjeçari

Peqin-Ishte në kërkim se kërcënoi rojen e karburantit dhe i mori lekët, arrestohet 31-vjeçari

PEQIN- Një 31-vjeçar i shpallur i cili ishte në kërkim është arrestuar ditën e sotme. Në pranga ka rënë K.B., 31 vjeç, pasi akuzohet për " Vjedhje me dhunë" e kryer në bashkëpunim.

Mësohet se 31-vjeçari  së bashku me dy persona të tjerë janë arrestuar më parë nën kërcënimin e armës së zjarrit ndaj rojes të një pike karburanti në Peqin , dyshohet se kanë vjedhur një sasi lekësh dhe disa litra karburant.

Dy personat e tjerë ishin ndaluar më herët nga policia, e ndërsa lokalizimi i K.B, u bë në Tiranë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’