'Për shqiptarët ka simpati të veçantë', Ndoka takon Salvinin, ja dhurata i bëri ministri italian

Nard Ndoka dhe Matteo Salvini

ITALI- Kreu i partisë Demokristiane ka takuar në Romë, zv.kryeministrin dhe ministrin e Brendshëm të Italisë, Matteo Salvini.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ndoka me anë të një postimi në Facebook, ku edhe shkruan se kryefjala e takimit me Salvinin ishte situata politike në Shqipëri.

Ndër të tjera, kreu i partisë Demokristiane publikoi edhe foto të librit që Salvini i kishte dhuruar me një autograf të dedikuar për të.

Libri që Salvini i dhuroi Ndokës 

Të shumtë kanë qënë edhe komentet e ndjekësve të Ndokës, të cilët kanë komentuar edhe qëndrimet e Salvinit, komentet të cilave Ndoka iu është përgjigjur me:

Për shqiptarët Salvini ka simpati të veçantë.

Nard Ndoka, kreu i partisë Demokristiane

 • Sondazhi i ditës:

  E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento

Komente

 • Prof.Doc. Nard Ndoka: 29/10/2018 15:17

  Ai qe te hedh ne det ka simpati per ty,sidomos kur e ke pare detin 30 vjec per her te pare.

  Përgjigju
 • agim: 29/10/2018 13:26

  Mire qe e mesova qe ky minister Italian paska nivel kaq te ulet sa te takohet dhe me qesharakun shqiptar Nard Ndoka,me debilin me te madhe te ketij vendi qe paguhet me rroge deputeti. E dija se ka budalla ne Shqiperi po qe ka kaq budalla minister ne Itali nuk e dija,mire qe e mesova.Rrofte media.

  Përgjigju
 • Asqeri: 29/10/2018 13:11

  A di Ndoka të lexojë?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bëri 'gafë' në Kuvend? Balluku sqaron pagesën për rrugën Milot- Fier