Për të disatën herë brenda ditës së heshtjes zgjedhore, Meta tjetër mesazh politik

Për të disatën herë brenda ditës së heshtjes zgjedhore, Meta tjetër mesazh politik

Ndonëse heshtje zgjedhore, Presidenti Ilir Meta vijon me mesazhet e tij politike. Me një postim në Facebook, Meta thotë se pas zgjedhjeve, nuk do të hetohen vetëm krimet zgjedhore, por edhe mos-hetimi i krimeve zgjedhore dhe policore para datës së zgjedhjeve.

"Të dashur qytetarë, pas zgjedhjeve nuk do të hetohen vetëm të tëra krimet zgjedhore por në veçanti do të hetohet mos-hetimi i krimeve zgjedhore dhe policore para datës së zgjedhjeve. Asnjë sekondë për të humbur për dekurajimin dhe parandalimin e krimeve të reja. Nesër do të jetë Festa e Demokracisë!", shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

'Do jem aty për të garantuar ndërrimin e pushtetit', Ilir Meta thyen në mënyrë flagrante heshtjen zgjedhore! Report Tv ndërpret transmetimin e fjalimit


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Mbappe nuk merr pjesë në stërvitje, kishte dhimbje kyçi, 'tremben' francezët

Mbappe nuk merr pjesë në stërvitje, kishte dhimbje kyçi, 'tremben' francezët