Përdhunimi i të miturës nga 46-vjeçari/ Fqinja: Ishte njeri i keq...i thoja vajzës 'ç'kërkon ti me atë, ç'a e ke'

Fqinja e 46-vjeçarit në Pogradec e përshkruan atë si një "njeri të keq", teksa tregon se e kishte dëgjuar si histori "abuzimin që ai bënte me 13-vjeçaren. Ajo çobani e merrte vajzën në shtëpi, ku jetonte me gruan dhe 2 vajzat. Një nga vajzat e autorit ishte shoqe me 13-vjeçaren.

"Njeri i keq ishte, harbon, merr të miturat. E kishim dëgjuar si histori, po vinte e merrte prej një viti në shtëpi. Jeton me të shoqen dhe të 2 vajzat e tij. Shkonte gruaja ose ndonjë nga vajzat e merrte në shtëpi me të shoqen. I kam folur, ç'kërkon andej ça e ke, vete me çupën gjoja e mëson e bija për shkollë", tregon fqinja.


Lajmi kryesor:

'Babanë të sëmurë mendor e nënën pa punë'/ 46-vjeçari e merr vajzën për t'u kujdesur, por e përdhunon sistematikisht...arrestohet çobani në Pogradec


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Lejimi i simboleve kombëtare/ Gazetari jep detaje si do jetë himni i shqiptarëve në Malin e Zi