Përfshihet nga flakët një makinë në autostradën Fier-Vlorë

Ditën e sotme, rreth orës 15:10, një makinë tip "Hyundai" është përfshirë nga flakët teksa ishte në lëvizje në autostradën Fier-Vlorë, në afërsi të vendit “Pusi i Mezinit”.

Në vendngjarje janë kanë shkuar shërbimet e zjarrfikëses të cilat kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale, ndërkohë, paraprakisht mendohet se zjarri të jetë shkaktuar si pasojë e një defekti teknik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

"Sot rreth orës 15:10, në autostradën Fier-Vlorë,  ka marrë flakë, në ecje e sipër, automjeti tip "Hyundai" me drejtues shtetasin A. K, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.",njofton Policia.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’