POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Përfundoi në gjendje skandaloze pas 100 operacioneve plastike, njihuni me modelen që donte të dukej si një barbie

Modelja Pixee Fox pas operacioneve plastike

Modelja me emrin Pixee Fox synonte të ishte perfekte por përfundoi me një pamje thjesht të transformuar. Ajo kreu më shumë se 100 operacione plastike por rezultati është vërtet i frikshëm.

Pixee ka hequr 6 brinjë për të patur një bel perfekt, ndërsa operacioni më ekstrem ndër ata që ka kryer ka qenë ai i ndryshimit të ngjyrës së syve. Së fundmi, vajza ka zmadhuar buzët dhe të pasmet. Në këtë mënyrë ajo nuk ngjan fare me motrën e saj më të cilën ka shumë pak diferencë përsa i përket moshës.

Prindërit e saj janë të pakënaqur nga kjo zgjedhje e të bijës por kanë preferuar që ta lënë të lirë.

Modelja Pixee Fox 

fl.mi.
Komento

Komente

  • kiki: 17/12/2018 19:27

    Sa I njan Luanes more aman.Por Luana nuk ka bere asnje operacion,por vetem bombardim votoksi.

    Përgjigju
  • Salkari: 16/12/2018 18:25

    Ja keshtu do ti hyje vetja ne qejf edhe Monikes hde do perfundoje si shtriga e Borebardhes!!

    Përgjigju