'Përmasat e trafikut të drogës në Shqipëri', sot në '5 Pyetjet nga Babaramo' në Report Tv

Përmasat e trafikut të drogës në Shqipëri. Për këtë çështje do të diskutohet sot në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” në Report Tv.

Po ashtu, disa çështje të tjera për të cilat do të diskutohet janë: Cilat janë sasitë më të mëdha të kokainës dhe grupet më të mëdha shqiptare të shpërndarjes ? A është politika e përfshirë? Mafia shqiptare, një mit i krijuar nga media apo një realitet? Ngritja e SPAK sukses apo dështim? Ndiqni sot në orën 21:00 në Report Tv.

A.M./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli