POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Përmbaruesit tentojnë të hapin derën me shufra hekuri, tmerrohen fëmijët (VIDEO)

Disa punonjës të përmbarimit kanë tentuar të hyjnë me forcë brenda shtëpisë në rrugën Petro Nini Luarasi. Ndërkohë nga ana tjetër brenda oborrit ndodhen edhe fëmijët e katër familjeve që banojnë në këtë banesë.

Punonjësit e përmabrimit kanë përdorur leva dhe shufra hekuri duke goditur me forcë portën e shtëpisë. Ndërkohë policia nuk ka bërë asnjë veprim për parandalimin e tyre.


Lajmi kryesor:

Banorët rreth gjashtë orë përplasje me përmbaruesit për pronën! Lleshaj liron kryepolicin e Tiranës


m.v./r.k.
Komento

Komente

  • DALLANDYSHE: 11/03/2019 12:00

    TU SHPERBLEFTE NE TE NJEJTEN MENYRI TI QE E SHTYNR ME KEMBE DEREN E HUAJ

    Përgjigju