Përplasen dy makina në aksin Pogradec-Qafë Thanë

Përplasen dy makina në aksin Pogradec-Qafë Thanë

Pamje nga aksidenti

Një aksident me dëme të shumta materiale ka ndodhur në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të fshatit Mëmëlisht.

Sipas policisë në këtë aksident janë përfshirë dy makina të cilat kanë pësuar dëme të shumta materiale, por nuk raportohet për persona të lënduar.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe po punon për shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale