Përplasi prindërit bashkë me foshnjën teksa po kalonin vizat e bardha, arrestohet Ajas Sulejmani! Ishte në një spital privat

Përplasi prindërit bashkë me foshnjën teksa po kalonin vizat e bardha, arrestohet Ajas Sulejmani! Ishte në një spital privat

1652019088_ajazsulejmani.jpg

Pas përplasi dy prindërit me foshnjën e tyre tre muajshe në rrugën e Kavajës në Tiranë, teksa po kalonin në vijat e bardha me semaforin jeshil, policia ka arrestuar pas rreth tre orësh në arrati shoferin, Ajas Sulejmanin. 39-vjeçari u arrestua në një nga spitalet private të kryeqytetit si dhe u krye shoqërimi i tij në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.2, për kryerjen e veprimet të tjera hetimore në funksion të ngjarjes rrugore.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Po kalonin vizat e bardha, 39-vjeçari i droguar me ‘G-Class’ futet me të kuqe, përplas çiftin me foshnjën në karrocë! Arrestohet shoferi në një spital privat! VIDEO e aksidentit të rëndë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Plagosi me armë zjarri 27 vjeçarin se i ngacmoi të dashurën, arrestohet autori (EMRI)

Plagosi me armë zjarri 27 vjeçarin se i ngacmoi të dashurën, arrestohet autori (EMRI)