Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohej nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohej nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë

Foto ilustruese

Një 53 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ditën e sotme ka përplasur me makinë një 11 vjeçar dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:45 në afërsi të vendit të quajtur ‘Shtëpia e oficerëve’ ku 53 vjeçari i identifikuar si A.S teksa drejtonte automjetin e tij tip “Opel”, ka përplasur të miturin që po lëvizte me biçikletë.

Pas aksidentit, shoferi tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes por u arrestua nga policia. Ndërkohë, i mituri mori ndihmën mjekësore në spital dhe tashmë është në gjendje të mirë shëndetësore.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Lufta në rripin e Gazës/ Francë-Jordani: Mbroni civilët dhe lironi pengjet

Lufta në rripin e Gazës/ Francë-Jordani: Mbroni civilët dhe lironi pengjet